21,341
edits
mNo edit summary |
|||
Line 75: | Line 75: | ||
|- | |- | ||
|[[New York Tour]] | |[[New York Tour]] | ||
|Tour gift<br><small>192 [[Grand Star]]s | |[[New York Tour#Rewards|Tour gift]]<br><small>192 [[Grand Star]]s | ||
|- | |- | ||
|[[Peach Tour]] | |[[Peach Tour]] | ||
|Gold gift<br><small>120 Grand Stars | |[[Peach Tour#Rewards|Gold gift]]<br><small>120 Grand Stars | ||
|- | |- | ||
|[[New Year's 2021 Tour]] | |[[New Year's 2021 Tour]] | ||
|[[New Year's 2021 Tour#Tier Shop|Tier Shop]]<br><small>2,000 [[coin]]s<br>January 6, 2021–January 12, 2021 | |[[New Year's 2021 Tour#Tier Shop|Tier Shop]]<br><small>2,000 [[coin]]s<br>January 6, 2021–January 12, 2021 | ||
|- | |||
|[[Halloween Tour (2021)]] | |||
|[[Halloween Tour (2021)#Challenges|Premium Challenges]] | |||
|} | |} | ||
Line 113: | Line 116: | ||
|I1.2=3DS Daisy Hills|R1.2=[[3DS Daisy Hills]] | |I1.2=3DS Daisy Hills|R1.2=[[3DS Daisy Hills]] | ||
|I1.3=SNES Mario Circuit 2|R1.3=[[SNES Mario Circuit 2]] | |I1.3=SNES Mario Circuit 2|R1.3=[[SNES Mario Circuit 2]] | ||
|I1.4=Wii Daisy Circuit|R1.4=[[Wii Daisy Circuit]] | |||
|I2.1=SNES Mario Circuit 1T|R2.1=[[SNES Mario Circuit 1|SNES Mario Circuit 1T]] | |I2.1=SNES Mario Circuit 1T|R2.1=[[SNES Mario Circuit 1|SNES Mario Circuit 1T]] |