21,345
edits
m (→Statistics) |
mNo edit summary |
||
Line 18: | Line 18: | ||
|[[Mario vs. Luigi Tour (2023)]] | |[[Mario vs. Luigi Tour (2023)]] | ||
|[[Mario vs. Luigi Tour (2023)#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Mario vs. Luigi Tour (2023)#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | |[[Mario vs. Luigi Tour (2023)#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Mario vs. Luigi Tour (2023)#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | ||
|- | |||
|[[Sunshine Tour]] | |||
|[[Sunshine Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Sunshine Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | |||
|- | |||
|[[Vacation Tour]] | |||
|[[Vacation Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Vacation Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | |||
|} | |} | ||
Line 53: | Line 59: | ||
|I1.28=GBA Sunset Wilds R|R1.28=[[GBA Sunset Wilds|GBA Sunset Wilds R]] | |I1.28=GBA Sunset Wilds R|R1.28=[[GBA Sunset Wilds|GBA Sunset Wilds R]] | ||
|I1.29=Piranha Plant Pipeline T|R1.29=[[Piranha Plant Pipeline|Piranha Plant Pipeline T]] | |I1.29=Piranha Plant Pipeline T|R1.29=[[Piranha Plant Pipeline|Piranha Plant Pipeline T]] | ||
|I1.30=Sydney Sprint R|R1.30=[[Tour Sydney Sprint|Sydney Sprint R]] | |||
|I1.31=Sydney Sprint 2|R1.31=[[Tour Sydney Sprint|Sydney Sprint 2]] | |||
|I1.32=GCN Daisy Cruiser T|R1.32=[[GCN Daisy Cruiser|GCN Daisy Cruiser T]] | |||
|I1.33=Tokyo Blur 2R|R1.33=[[Tour Tokyo Blur|Tokyo Blur 2R]] | |||
|I1.34=Paris Promenade 3R|R1.34=[[Tour Paris Promenade|Paris Promenade 3R]] | |||
|I1.35=Madrid Drive 2T|R1.35=[[Madrid Drive|Madrid Drive 2T]] | |||
|I2.1=GCN Yoshi Circuit|R2.1=[[GCN Yoshi Circuit]]* | |I2.1=GCN Yoshi Circuit|R2.1=[[GCN Yoshi Circuit]]* | ||
Line 93: | Line 105: | ||
|I2.38=3DS Piranha Plant Slide RT|R2.38=[[3DS Piranha Plant Slide|3DS Piranha Plant Slide R/T]] | |I2.38=3DS Piranha Plant Slide RT|R2.38=[[3DS Piranha Plant Slide|3DS Piranha Plant Slide R/T]] | ||
|I2.39=Piranha Plant Pipeline R|R2.39=[[Piranha Plant Pipeline|Piranha Plant Pipeline R]] | |I2.39=Piranha Plant Pipeline R|R2.39=[[Piranha Plant Pipeline|Piranha Plant Pipeline R]] | ||
|I2.40=3DS Daisy Hills R|R2.40=[[3DS Daisy Hills|3DS Daisy Hills R]] | |||
|I2.41=Sydney Sprint T|R2.41=[[Tour Sydney Sprint|Sydney Sprint T]] | |||
|I2.42=Sydney Sprint 2RT|R2.42=[[Tour Sydney Sprint|Sydney Sprint 2R/T]] | |||
|I2.43=GCN Daisy Cruiser RT|R2.43=[[GCN Daisy Cruiser|GCN Daisy Cruiser R/T]] | |||
|I2.44=Bangkok Rush 2|R2.44=[[Tour Bangkok Rush|Bangkok Rush 2]] | |||
|I2.45=Tokyo Blur 2|R2.45=[[Tour Tokyo Blur|Tokyo Blur 2]] | |||
|I2.46=Tokyo Blur|R2.46=[[Tour Tokyo Blur|Tokyo Blur]] | |||
|I2.47=Paris Promenade 3T|R2.47=[[Tour Paris Promenade|Paris Promenade 3T]] | |||
|I2.48=Madrid Drive 2R|R2.48=[[Madrid Drive|Madrid Drive 2R]] | |||
}} | }} | ||