128,607
edits
Line 41: | Line 41: | ||
|align=center|Tal Tal Heights | |align=center|Tal Tal Heights | ||
|align=center|''Super Smash Bros. Brawl''<br>(''The Legend of Zelda: Link's Awakening'') | |align=center|''Super Smash Bros. Brawl''<br>(''The Legend of Zelda: Link's Awakening'') | ||
|Original | |||
|- | |||
|align=center|Lorule Main Theme<ref>https://www.youtube.com/watch?v=EFGPCpDOuFI</ref> | |||
|align=center|''[[zeldawiki:The Legend of Zelda: A Link Between Worlds|The Legend of Zelda: A Link Between Worlds]]'' | |||
|Original | |Original | ||
|} | |} |