1,657
edits
No edit summary Tag: Mobile edit |
|||
Line 788: | Line 788: | ||
|align="center"|[[Irate Eight]] | |align="center"|[[Irate Eight]] | ||
|align="center"|[[Irate Eight]] | |align="center"|[[Irate Eight]] | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:nocoverart.png|100px]] | |||
|style="text-align:center"|[[Hermit crab]] | |||
|Coloured hermit crabs that appear as obstacles that can harm the player. | |||
|align="center"|[[Fugu Face-Off]] | |||
|align="center"|[[Fugu Face-Off]] | |||
|- | |- | ||
!colspan=5 style="background:saddlebrown;color:white"align=center|'''Juicy Jungle enemies''' | !colspan=5 style="background:saddlebrown;color:white"align=center|'''Juicy Jungle enemies''' |
edits