26,674
edits
m (→SNES courses) |
|||
Line 346: | Line 346: | ||
|TBD | |TBD | ||
|TBD | |TBD | ||
|- | |||
|rowspan=3|[[File:MKT Tour94 DryBowserCupChallenge.png|200px]] | |||
|rowspan=3|[[Athens Dash]] | |||
!Driver | |||
|[[File:MKT Icon KoopaTroopa.png|37px|link=Koopa Troopa]] | |||
|[[File:MKT Icon Luigi.png|37px|link=Luigi]] | |||
|[[File:MKT Icon Toad.png|37px|link=Toad]] | |||
|[[File:MKT Icon Peach.png|37px|link=Princess Peach|Peach]] | |||
|[[File:MKT Icon Bowser.png|37px|link=Bowser]] | |||
|[[File:MKT Icon DonkeyKong.png|37px|link=Donkey Kong]] | |||
|[[File:MKT Icon Yoshi.png|37px|link=Yoshi]] | |||
|[[File:MKT Icon Mario.png|37px|link=Mario]] | |||
|rowspan=3|[[Spring Tour]] | |||
|- | |||
!Kart | |||
|[[File:MKT Icon PipeFrameYellow.png|37px|link=Pipe Frame]] | |||
|[[File:MKT Icon PipeFrameGreen.png|37px|link=Pipe Frame]] | |||
|[[File:MKT Icon PipeFrameBlue.png|37px|link=Pipe Frame]] | |||
|[[File:MKT Icon PipeFramePink.png|37px|link=Pipe Frame]] | |||
|[[File:MKT Icon PipeFrameOrange.png|37px|link=Pipe Frame]] | |||
|[[File:MKT Icon PipeFrameYellow.png|37px|link=Pipe Frame]] | |||
|[[File:MKT Icon PipeFrameLimeGreen.png|37px|link=Pipe Frame]] | |||
|rowspan=2|Same kart and glider as the ones used by the replaced driver | |||
|- | |||
!Glider | |||
|[[File:MKT Icon SuperGliderYellow.png|37px|link=Super Glider]] | |||
|[[File:MKT Icon SuperGliderGreen.png|37px|link=Super Glider]] | |||
|[[File:MKT Icon SuperGliderBlue.png|37px|link=Super Glider]] | |||
|[[File:MKT Icon SuperGliderPink.png|37px|link=Super Glider]] | |||
|[[File:MKT Icon SuperGliderOrange.png|37px|link=Super Glider]] | |||
|[[File:MKT Icon SuperGliderYellow.png|37px|link=Super Glider]] | |||
|[[File:MKT Icon SuperGliderLimeGreen.png|37px|link=Super Glider]] | |||
| | |||
<!-- | <!-- | ||
|- | |- |