Beaver Bother: Difference between revisions
added lost beaver bothers
(Grammar corrections.) |
(added lost beaver bothers) |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
| Creepy Castle || [[Chunky Kong]] || 15 | | Creepy Castle || [[Chunky Kong]] || 15 | ||
|- | |||
| [[Snide's H.Q.]] || Donkey Kong || 15 | |||
|- | |||
| [[Snide's H.Q.]] || Lanky Kong || 15 | |||
|- | |||
| [[Snide's H.Q.]] || Chunky Kong || 15 | |||
|- | |- | ||
| [[Snide's H.Q.]] || Any Kong || 15 | | [[Snide's H.Q.]] || Any Kong || 15 |