2,110
edits
No edit summary |
|||
Line 236: | Line 236: | ||
|Top | |Top | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2|[[Mario vs. Luigi Tour]] | |rowspan=2|[[Mario vs. Luigi Tour (2020)]] | ||
|[[Mario Cup]] | |[[Mario Cup]] | ||
|[[SNES Mario Circuit 1|SNES Mario Circuit 1R/T]] | |[[SNES Mario Circuit 1|SNES Mario Circuit 1R/T]] | ||
Line 1,209: | Line 1,209: | ||
|Kamek | |Kamek | ||
|Bottom | |Bottom | ||
|Top | |||
|- | |||
|rowspan=28|[[Mario vs. Luigi Tour (2022)]] | |||
|rowspan=28|[[Mii Cup]] | |||
|rowspan=28|[[GBA Bowser's Castle 3]] | |||
|Red Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|Mario Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|Peach Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|Toad Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|Luigi Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|Rosalina Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|Donkey Kong Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|Bronze Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|Silver Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|Gold Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|King Boo Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|King Bob-omb Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|Yoshi Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|Birdo Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|Nabbit Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|Wario Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|? Block Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|Cat Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|Pastry Chef Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|Chain Chomp Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|Petey Piranha Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|Cheep Cheep Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|Dolphin Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|Ice Cream Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|Bowser Mii Racing Suit | |||
|Top | |||
|Top | |||
|- | |||
|Dry Bowser Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|Goomba Mii Racing Suit | |||
|Bottom | |||
|Top | |||
|- | |||
|Hammer Bro Mii Racing Suit | |||
|Middle | |||
|Top | |Top | ||
|} | |} |
edits