21,344
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2|[[Mario Tour (2023)]] | |rowspan=2|[[Mario Tour (2023)]] | ||
|[[Mario Tour (2023)# | |[[Mario Tour (2023)#Initial run (2023)|Spotlight Shop]]<br><small>March 7, 2023 – March 14, 2023 | ||
|- | |- | ||
|[[Mario Tour (2023)# | |[[Mario Tour (2023)#Initial run (2023)|Spotlight Shop]]<br>([[Mario Tour (2023)#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | ||
|- | |- | ||
|[[Ninja Tour (2023)]] | |[[Ninja Tour (2023)]] | ||
|[[Ninja Tour (2023)#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[ | |[[Ninja Tour (2023)#Initial run (2023)|Spotlight Shop]]<br>([[Ninja Tour (2023)#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | ||
|- | |||
|rowspan=2|[[Mario Tour (2023)|Mario Tour (2024)]] | |||
|[[Mario Tour (2023)#Rerun (2024)|Spotlight Shop]]<br><small>March 5, 2024 – March 12, 2024 | |||
|- | |||
|[[Mario Tour (2023)#Rerun (2024)|Spotlight Shop]]<br>([[Mario Tour (2023)#Daily Spotlight 2|Daily Spotlight]]) | |||
|} | |} | ||
Line 71: | Line 76: | ||
|I1.18=Wii Dry Dry Ruins|R1.18=[[Wii Dry Dry Ruins]] | |I1.18=Wii Dry Dry Ruins|R1.18=[[Wii Dry Dry Ruins]] | ||
|I1.19=Athens Dash 2|R1.19=[[Tour Athens Dash|Athens Dash 2]] | |I1.19=Athens Dash 2|R1.19=[[Tour Athens Dash|Athens Dash 2]] | ||
|I1.20=Athens Dash 3T|R1.20=[[Tour Athens Dash|Athens Dash 3T]] | |||
|I2.1=SNES Mario Circuit 1R|R2.1=[[SNES Mario Circuit 1|SNES Mario Circuit 1R]]* | |I2.1=SNES Mario Circuit 1R|R2.1=[[SNES Mario Circuit 1|SNES Mario Circuit 1R]]* | ||
Line 97: | Line 103: | ||
|I2.24=Wii Dry Dry Ruins R|R2.24=[[Wii Dry Dry Ruins|Wii Dry Dry Ruins R]] | |I2.24=Wii Dry Dry Ruins R|R2.24=[[Wii Dry Dry Ruins|Wii Dry Dry Ruins R]] | ||
|I2.25=Athens Dash T|R2.25=[[Tour Athens Dash|Athens Dash T]] | |I2.25=Athens Dash T|R2.25=[[Tour Athens Dash|Athens Dash T]] | ||
|I2.26=Rome Avanti 2T|R2.26=[[Rome Avanti|Rome Avanti 2T]] | |I2.26=Rome Avanti 2T|R2.26=[[Tour Rome Avanti|Rome Avanti 2T]] | ||
|I2.27=Athens Dash 3R|R2.27=[[Tour Athens Dash|Athens Dash 3R]] | |||
}} | }} | ||