39,611
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{{more images|Remaining K-O-N-G Letters and Puzzle Pieces.}} | {{more images|Remaining K-O-N-G Letters and Puzzle Pieces.}} | ||
{{levelbox | {{levelbox | ||
Line 35: | Line 34: | ||
|align="center"|[[File:Bonehead_Jed.png|50px]] | |align="center"|[[File:Bonehead_Jed.png|50px]] | ||
|align="center"|[[Bonehead Jed]] | |align="center"|[[Bonehead Jed]] | ||
| | |6 | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:Flaming_Tiki_Buzz_DKCR.png|50px]] | |||
|align="center"|[[Flaming Tiki Buzz]] | |||
|2 | |||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:DKCR_Skellirex_Screenshot.png|50px]] | |align="center"|[[File:DKCR_Skellirex_Screenshot.png|50px]] | ||
|align="center"|[[Skellirex]] | |align="center"|[[Skellirex]] | ||
| | |2 | ||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File: | |align="center"|[[File:TikiBuzz.png|50px]] | ||
|align="center"|[[ | |align="center"|[[Tiki Buzz]] | ||
| | |8 | ||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File: | |align="center"|[[File:Tiki_Tork_DKCR.png|50px]] | ||
|align="center"|[[Tiki | |align="center"|[[Tiki Tork]] | ||
| | |6 | ||
|} | |} | ||
Line 59: | Line 62: | ||
|align="center"|[[File:BananacoinDKCR.png|x50px]] | |align="center"|[[File:BananacoinDKCR.png|x50px]] | ||
|align="center"|[[Banana Coin]] | |align="center"|[[Banana Coin]] | ||
| | |5 | ||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:BalloonDKCR.png|x50px]] | |align="center"|[[File:BalloonDKCR.png|x50px]] | ||
|align="center"|[[Extra Life Balloon]] | |align="center"|[[Extra Life Balloon]] | ||
| | |1 | ||
|} | |} | ||
===K-O-N-G Letters=== | ===K-O-N-G Letters=== |
edits