21,344
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|[[Pipe Tour]] | |[[Pipe Tour]] | ||
|[[Pipe Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Pipe Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | |[[Pipe Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Pipe Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | ||
|- | |||
|[[Summer Tour (2023)]] | |||
|[[Summer Tour (2023)#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Summer Tour (2023)#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | |||
|} | |} | ||
Line 58: | Line 61: | ||
|I1.25=SNES Choco Island 1T|R1.25=[[SNES Choco Island 1|SNES Choco Island 1T]] | |I1.25=SNES Choco Island 1T|R1.25=[[SNES Choco Island 1|SNES Choco Island 1T]] | ||
|I1.26=GBA Yoshi Desert RT|R1.26=[[GBA Yoshi Desert|GBA Yoshi Desert R/T]] | |I1.26=GBA Yoshi Desert RT|R1.26=[[GBA Yoshi Desert|GBA Yoshi Desert R/T]] | ||
|I1.27=Paris Promenade T|R1. | |I1.27=Madrid Drive 2|R1.27=[[Madrid Drive|Madrid Drive 2]] | ||
|I1. | |I1.28=Madrid Drive 2R|R1.28=[[Madrid Drive|Madrid Drive 2R]] | ||
|I1. | |I1.29=Paris Promenade T|R1.29=[[Tour Paris Promenade|Paris Promenade T]] | ||
|I1. | |I1.30=London Loop|R1.30=[[Tour London Loop|London Loop]] | ||
|I1. | |I1.31=Berlin Byways 2RT|R1.31=[[Tour Berlin Byways|Berlin Byways 2R/T]] | ||
|I1. | |I1.32=Berlin Byways T|R1.32=[[Tour Berlin Byways|Berlin Byways T]] | ||
|I1. | |I1.33=GBA Bowser's Castle 1|R1.33=[[GBA Bowser's Castle 1]] | ||
|I1. | |I1.34=GBA Bowser's Castle 2RT|R1.34=[[GBA Bowser's Castle 2|GBA Bowser's Castle 2R/T]] | ||
|I1. | |I1.35=DS Luigi's Mansion T|R1.35=[[DS Luigi's Mansion|DS Luigi's Mansion T]] | ||
|I1. | |I1.36=SNES Donut Plains 1|R1.36=[[SNES Donut Plains 1]] | ||
|I1. | |I1.37=RMX Choco Island 1T|R1.37=[[RMX Choco Island 1|RMX Choco Island 1T]] | ||
|I1. | |I1.38=SNES Choco Island 2T|R1.38=[[SNES Choco Island 2|SNES Choco Island 2T]] | ||
|I1. | |I1.39=GBA Luigi Circuit|R1.39=[[GBA Luigi Circuit]] | ||
|I1. | |I1.40=Rome Avanti|R1.40=[[Rome Avanti]] | ||
|I1. | |I1.41=Sydney Sprint|R1.41=[[Tour Sydney Sprint|Sydney Sprint]] | ||
|I1. | |I1.42=Sydney Sprint 2RT|R1.42=[[Tour Sydney Sprint|Sydney Sprint 2R/T]] | ||
|I1.43=GBA Lakeside Park R|R1.43=[[GBA Lakeside Park|GBA Lakeside Park R]] | |||
|I1.44=Squeaky Clean Sprint T|R1.44=[[Squeaky Clean Sprint|Squeaky Clean Sprint T]] | |||
|I2.1=3DS Mario Circuit R|R2.1=[[3DS Mario Circuit|3DS Mario Circuit R]]* | |I2.1=3DS Mario Circuit R|R2.1=[[3DS Mario Circuit|3DS Mario Circuit R]]* |