39,611
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{{more images|Remaining K-O-N-G Letters and Puzzle Pieces.}} | {{more images|Remaining K-O-N-G Letters and Puzzle Pieces.}} | ||
{{levelbox | {{levelbox | ||
Line 30: | Line 29: | ||
!Count | !Count | ||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File: | |align="center"|[[File:FlamingTikiZing.png|50px]] | ||
|align="center"|[[ | |align="center"|[[Fireball (Tiki)|Fireball]] | ||
| | |4 | ||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File: | |align="center"|[[File:Flaming_Tiki_Buzz_DKCR.png|50px]] | ||
|align="center"|[[ | |align="center"|[[Flaming Tiki Buzz]] | ||
| | |3 | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:TikiBuzz.png|50px]] | |||
|align="center"|[[Tiki Buzz]] | |||
|2 | |||
|- | |||
|align="center"|[[File:TikiGoon.png|50px]] | |||
|align="center"|[[Tiki Goon]] | |||
|8 | |||
|- | |||
|align="center"|[[File:DKCR_Tiki_Tank_Artwork.png|50px]] | |||
|align="center"|[[Tiki Tank]] | |||
|5 | |||
|- | |||
|align="center"|[[File:Tiki_Zing.png|50px]] | |||
|align="center"|[[Tiki Zing]] | |||
|4 | |||
|} | |} | ||
Line 48: | Line 63: | ||
|align="center"|[[File:BananacoinDKCR.png|x50px]] | |align="center"|[[File:BananacoinDKCR.png|x50px]] | ||
|align="center"|[[Banana Coin]] | |align="center"|[[Banana Coin]] | ||
| | |7 | ||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:DKBarrelDKCR.png|x50px]] | |align="center"|[[File:DKBarrelDKCR.png|x50px]] | ||
|align="center"|[[DK Barrel]] | |align="center"|[[DK Barrel]] | ||
| | |1 | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:BalloonDKCR.png|x50px]] | |||
|align="center"|[[Extra Life Balloon]] | |||
|2 | |||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:Heart.png|x50px]] | |align="center"|[[File:Heart.png|x50px]] | ||
|align="center"|[[Heart (item)|Heart]] | |align="center"|[[Heart (item)|Heart]] | ||
| | |2 | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:Rambi_crate.png|x50px]] | |||
|align="center"|[[Animal Crate|Rambi Crate]] | |||
|1 | |||
|} | |} | ||
===K-O-N-G Letters=== | ===K-O-N-G Letters=== |
edits