39,611
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{{more images|Remaining K-O-N-G Letters and Puzzle Pieces.}} | {{more images|Remaining K-O-N-G Letters and Puzzle Pieces.}} | ||
{{Levelbox | {{Levelbox | ||
Line 31: | Line 30: | ||
!Count | !Count | ||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File: | |align="center"|[[File:Big_Zing.png|50px]] | ||
|align="center"|[[ | |align="center"|[[Big Zing]] | ||
|4 | |||
| | |||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:Shroom_Chomp.png|50px]] | |align="center"|[[File:Shroom_Chomp.png|50px]] | ||
|align="center"|[[Shroom Chomp]] | |align="center"|[[Shroom Chomp]] | ||
| | |3 | ||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File: | |align="center"|[[File:TikiDoom.png|50px]] | ||
|align="center"|[[Tiki | |align="center"|[[Tiki Doom]] | ||
| | |3 | ||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:TikiGoon.png|50px]] | |align="center"|[[File:TikiGoon.png|50px]] | ||
|align="center"|[[Tiki Goon]] | |align="center"|[[Tiki Goon]] | ||
| | |5 | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:Tiki_Zing.png|50px]] | |||
|align="center"|[[Tiki Zing]] | |||
|54 | |||
|- | |||
|align="center"|[[File:Vine_Chomp.png|50px]] | |||
|align="center"|[[Vine Chomp]] | |||
|1 | |||
|- | |||
|align="center"|[[File:Wigglevine2-DKCR.png|50px]] | |||
|align="center"|[[Wigglevine]] | |||
|10 | |||
|} | |} | ||
Line 65: | Line 68: | ||
|align="center"|[[File:BananacoinDKCR.png|x50px]] | |align="center"|[[File:BananacoinDKCR.png|x50px]] | ||
|align="center"|[[Banana Coin]] | |align="center"|[[Banana Coin]] | ||
| | |19 | ||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:DKBarrelDKCR.png|x50px]] | |align="center"|[[File:DKBarrelDKCR.png|x50px]] | ||
|align="center"|[[DK Barrel]] | |align="center"|[[DK Barrel]] | ||
| | |2 | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:BalloonDKCR.png|x50px]] | |||
|align="center"|[[Extra Life Balloon]] | |||
|3 | |||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:Heart.png|x50px]] | |align="center"|[[File:Heart.png|x50px]] | ||
|align="center"|[[Heart (item)|Heart]] | |align="center"|[[Heart (item)|Heart]] | ||
| | |3 | ||
|} | |} | ||
===K-O-N-G Letters=== | ===K-O-N-G Letters=== |
edits