21,344
edits
m (→Statistics) |
mNo edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
|[[Mii Tour (2023)]] | |[[Mii Tour (2023)]] | ||
|[[Mii Tour (2023)#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br><small>May 16, 2023 – May 23, 2023 | |[[Mii Tour (2023)#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br><small>May 16, 2023 – May 23, 2023 | ||
|- | |||
|[[Sunshine Tour]] | |||
|[[Sunshine Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Sunshine Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | |||
|} | |} | ||
Line 42: | Line 45: | ||
|I1.19=3DS Piranha Plant Slide R|R1.19=[[3DS Piranha Plant Slide|3DS Piranha Plant Slide R]] | |I1.19=3DS Piranha Plant Slide R|R1.19=[[3DS Piranha Plant Slide|3DS Piranha Plant Slide R]] | ||
|I1.20=Piranha Plant Pipeline RT|R1.20=[[Piranha Plant Pipeline|Piranha Plant Pipeline R/T]] | |I1.20=Piranha Plant Pipeline RT|R1.20=[[Piranha Plant Pipeline|Piranha Plant Pipeline R/T]] | ||
|I1.21=GBA Cheep-Cheep Island T|R1.21=[[GBA Cheep-Cheep Island|GBA Cheep-Cheep Island T]] | |||
|I1.22=Sydney Sprint 2T|R1.22=[[Tour Sydney Sprint|Sydney Sprint 2T]] | |||
|I1.23=GBA Lakeside Park T|R1.23=[[GBA Lakeside Park|GBA Lakeside Park T]] | |||
|I1.24=GCN Baby Park|R1.24=[[GCN Baby Park]] | |||
|I1.25=Athens Dash RT|R1.25=[[Tour Athens Dash|Athens Dash R/T]] | |||
|I1.26=GBA Bowser's Castle 4|R1.26=[[GBA Bowser's Castle 4]] | |||
|I2.1=SNES Choco Island 2RT|R2.1=[[SNES Choco Island 2|SNES Choco Island 2R/T]]* | |I2.1=SNES Choco Island 2RT|R2.1=[[SNES Choco Island 2|SNES Choco Island 2R/T]]* | ||
Line 64: | Line 73: | ||
|I2.20=3DS Piranha Plant Slide T|R2.20=[[3DS Piranha Plant Slide|3DS Piranha Plant Slide T]] | |I2.20=3DS Piranha Plant Slide T|R2.20=[[3DS Piranha Plant Slide|3DS Piranha Plant Slide T]] | ||
|I2.21=Piranha Plant Pipeline T|R2.21=[[Piranha Plant Pipeline|Piranha Plant Pipeline T]] | |I2.21=Piranha Plant Pipeline T|R2.21=[[Piranha Plant Pipeline|Piranha Plant Pipeline T]] | ||
|I2.22=Sydney Sprint 2R|R2.22=[[Tour Sydney Sprint|Sydney Sprint 2R]] | |||
|I2.23=GBA Cheep-Cheep Island RT|R2.23=[[GBA Cheep-Cheep Island|GBA Cheep-Cheep Island R/T]] | |||
|I2.24=GBA Lakeside Park RT|R2.24=[[GBA Lakeside Park|GBA Lakeside Park R/T]] | |||
|I2.25=GCN Baby Park RT|R2.25=[[GCN Baby Park|GCN Baby Park R/T]] | |||
|I2.26=Athens Dash 2RT|R2.26=[[Tour Athens Dash|Athens Dash 2R/T]] | |||
|I2.27=GBA Bowser's Castle 4R|R2.27=[[GBA Bowser's Castle 4|GBA Bowser's Castle 4R]] | |||
}} | }} | ||