5,154
edits
PanchamBro (talk | contribs) (→Missions & Rewards: new stickers are out) |
|||
Line 224: | Line 224: | ||
!width=50%|Character | !width=50%|Character | ||
|- | |- | ||
|rowspan= | |rowspan=20|''[[Super Mario Odyssey]]'' | ||
|rowspan= | |rowspan=20 width=15%|March 2022 | ||
|rowspan=10 width=15%|Week 1 | |rowspan=10 width=15%|Week 1 | ||
|{{media link|SMO Cap Kingdom Sticker Souvenir.png|Cap Kingdom Sticker}} | |{{media link|SMO Cap Kingdom Sticker Souvenir.png|Cap Kingdom Sticker}} | ||
Line 246: | Line 246: | ||
|- | |- | ||
|[[Topper]] | |[[Topper]] | ||
|- | |||
|rowspan=10 width=15%|Week 2 | |||
|{{media link|SMO Cascade Kingdom Sticker Souvenir.png|Cascade Kingdom Sticker}} | |||
|- | |||
|{{media link|SMO T-Rex Chase.jpg|Cascade Kingdom artwork}} | |||
|- | |||
|Mario and Cappy's menu pose | |||
|- | |||
|[[Hint Toad]] | |||
|- | |||
|The [[Odyssey]] | |||
|- | |||
|Green [[Roving Racers|Roving Racer]] | |||
|- | |||
|Captured [[Chain Chomp]] | |||
|- | |||
|[[T-Rex]] | |||
|- | |||
|[[Burrbo]] | |||
|- | |||
|[[Madame Broode]] | |||
|} | |} | ||
edits