31,012
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{|class="wikitable" style="text-align:center;" width=100%; | {|class="wikitable" style="text-align:center;" width=100%; | ||
!colspan=6 | | !colspan=6 |Unlockable icons | ||
|- | |- | ||
| width=16% style="border-style: solid solid none none;" | | width=16% width=16% style="border-style: solid solid none none;" |[[File:SMB35 Icon Unlockable1.png|120px]] | ||
| width=16% style="border-style: solid solid none none;" | | width=16% width=16% style="border-style: solid solid none none;" |[[File:SMB35 Icon Unlockable2.png|120px]] | ||
| width=16% style="border-style: solid solid none none;" | | width=16% width=16% style="border-style: solid solid none none;" |[[File:SMB35 Icon Unlockable3.png|120px]] | ||
| width=16% style="border-style: solid solid none none;" | | width=16% width=16% style="border-style: solid solid none none;" |[[File:SMB35 Icon Unlockable4.png|120px]] | ||
| width=16% style="border-style: solid solid none none;" | | width=16% width=16% style="border-style: solid solid none none;" |[[File:SMB35 Icon Unlockable5.png|120px]] | ||
| width=16% style="border-style: solid solid none none;" | | width=16% width=16% style="border-style: solid solid none none;" |[[File:SMB35 Icon Unlockable6.png|120px]] | ||
|- | |- | ||
| | | colspan=4 style="border-style: none none solid solid;" |'''[[Small Mario]]''' | ||
| | | colspan=2 style="border-style: none none solid solid;" |'''[[Super Mario (form)|Super Mario]]''' | ||
|- | |- | ||
| width=16% width=16% style="border-style: solid solid none none;" |[[File:SMB35 Icon Unlockable7.png|120px]] | |||
| width=16% width=16% style="border-style: solid solid none none;" |[[File:SMB35 Icon Unlockable8.png|120px]] | |||
| width=16% width=16% style="border-style: solid solid none none;" |[[File:SMB35 Icon Unlockable9.png|120px]] | |||
| width=16% width=16% style="border-style: solid solid none none;" |[[File:SMB35 Icon Unlockable10.png|120px]] | |||
| width=16% width=16% style="border-style: solid solid none none;" |[[File:SMB35 Icon Unlockable11.png|120px]] | |||
| width=16% width=16% style="border-style: solid solid none none;" |[[File:SMB35 Icon Unlockable12.png|120px]] | |||
|- | |||
| colspan=2 style="border-style: none none solid solid;" |'''[[Super Mario (form)|Super Mario]]''' | |||
| colspan=4 style="border-style: none none solid solid;" |'''[[Fire Mario]]''' | |||
|- | |||
| width=16% width=16% style="border-style: solid solid none none;" |[[File:SMB35 Icon Unlockable13.png|120px]] | |||
| width=16% width=16% style="border-style: solid solid none none;" |[[File:SMB35 Icon Unlockable14.png|120px]] | |||
| width=16% width=16% style="border-style: solid solid none none;" |[[File:SMB35 Icon Unlockable15.png|120px]] | |||
| width=16% width=16% style="border-style: solid solid none none;" |[[File:SMB35 Icon Unlockable16.png|120px]] | |||
| width=16% width=16% style="border-style: solid solid none none;" |[[File:SMB35 Icon Unlockable17.png|120px]] | |||
| width=16% width=16% style="border-style: solid solid none none;" |[[File:SMB35 Icon Unlockable18.png|120px]] | |||
|- | |||
| colspan=4 style="border-style: none none solid solid;" |'''[[Small Mario|Small Luigi]]''' | |||
| colspan=2 style="border-style: none none solid solid;" |'''[[Super Mario (form)|Super Luigi]]''' | |||
|- | |||
| width=16% width=16% style="border-style: solid solid none none;" |[[File:SMB35 Icon Unlockable19.png|120px]] | |||
| width=16% width=16% style="border-style: solid solid none none;" |[[File:SMB35 Icon Unlockable20.png|120px]] | |||
| width=16% width=16% style="border-style: solid solid none none;" |[[File:SMB35 Icon Unlockable21.png|120px]] | |||
| width=16% width=16% style="border-style: solid solid none none;" |[[File:SMB35 Icon Unlockable22.png|120px]] | |||
| width=16% width=16% style="border-style: solid solid none none;" |[[File:SMB35 Icon Unlockable23.png|120px]] | |||
| width=16% width=16% style="border-style: solid solid none none;" |[[File:SMB35 Icon Unlockable24.png|120px]] | |||
|- | |||
| colspan=2 style="border-style: none none solid solid;" |'''[[Super Mario (form)|Super Luigi]]''' | |||
| colspan=3 style="border-style: none none solid solid;" |'''[[Goomba]] | |||
| style="border-style: none none solid solid;" |'''[[Koopa Troopa]]''' | |||
|} | |} |