Recipe: Difference between revisions
→O
(?) |
(→O) |
||
Line 710: | Line 710: | ||
|[[File:Omelette Meal TTYD.png|link=Omelette Meal]][[Omelette Meal]] | |[[File:Omelette Meal TTYD.png|link=Omelette Meal]][[Omelette Meal]] | ||
|[[File:Mystic Egg TTYD.png|link=Mystic Egg]][[Mystic Egg]] + [[File:MushroomTTYD.png|link=Mushroom]][[Mushroom]] | |[[File:Mystic Egg TTYD.png|link=Mystic Egg]][[Mystic Egg]] + [[File:MushroomTTYD.png|link=Mushroom]][[Mushroom]] | ||
|[[Zess T.]] | |||
|- | |||
|[[File:OmelettePlate SPM.png|link=Omelette Plate]][[Omelette Plate]] | |||
|[[File:BigEgg SPM.png|link=Big Egg]][[Big Egg]] + [[File:Horsetail SPM.png|link=Horsetail]][[Horsetail]] | |||
|[[Zess T.]] | |[[Zess T.]] | ||
|- | |- |