31,012
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 17: | Line 17: | ||
|<tt>102,102,255,0.5</tt> | |<tt>102,102,255,0.5</tt> | ||
|- | |- | ||
|Image | |Images requested | ||
|<tt>255,247,0,0.6</tt> | |||
|- | |||
|Image quality | |||
|<tt>255,247,0,0.5</tt> | |<tt>255,247,0,0.5</tt> | ||
|- | |- |