7,132
edits
mNo edit summary |
|||
Line 910: | Line 910: | ||
|1994 | |1994 | ||
|[[Game Boy]] | |[[Game Boy]] | ||
|- | |||
|''[[Donkey Kong (Nelsonic Game Watch)|Donkey Kong]]'' | |||
|Non-playable character (by name) | |||
|1994 | |||
|[[Nelsonic Game Watch]] | |||
|- | |- | ||
|''[[Donkey Kong Country]]'' | |''[[Donkey Kong Country]]'' |
edits