Cake Mix: Difference between revisions
→Recipes
Line 29: | Line 29: | ||
|[[Volt Shroom]] + Cake Mix | |[[Volt Shroom]] + Cake Mix | ||
|[[Electro Pop]] | |[[Electro Pop]] | ||
|- | |- | ||
|[[Egg]] + Cake Mix | |[[Egg]] + Cake Mix | ||
Line 75: | Line 72: | ||
|[[Strange Leaf]] + Cake Mix | |[[Strange Leaf]] + Cake Mix | ||
|[[Strange Cake]] | |[[Strange Cake]] | ||
|- | |||
|Cake Mix | |||
|[[Cake]] | |||
|- | |- | ||
|[[Life Shroom]] + Cake Mix | |[[Life Shroom]] + Cake Mix |