66
edits
BeefRocket (talk | contribs) No edit summary |
BeefRocket (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 265: | Line 265: | ||
|- | |- | ||
|''[[Paper Mario]]''||2000||Nintendo 64 | |''[[Paper Mario]]''||2000||Nintendo 64 | ||
|- | |||
|''[[Mario Artist: Polygon Studio]]||2000||Nintendo 64DD | |||
|- | |- | ||
|''[[Mario Party 3]]''||2000||Nintendo 64 | |''[[Mario Party 3]]''||2000||Nintendo 64 |
edits