1,111
edits
m (→Statistics) |
m (→Availability) |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
|[[Peach vs. Daisy Tour]] | |[[Peach vs. Daisy Tour]] | ||
|[[Peach vs. Daisy Tour#Paid banners|Silver Bullet Blaster Pack]]<br | |[[Peach vs. Daisy Tour#Paid banners|Silver Bullet Blaster Pack]]<br>$19.99 / €21.99 / AU$30.99<br>February 10, 2021 – February 23, 2021 | ||
|- | |- | ||
|[[Toad vs. Toadette Tour]] | |[[Toad vs. Toadette Tour]] | ||
|[[Toad vs. Toadette Tour#Team Toad Pipe|Team Toad Pipe]] | |[[Toad vs. Toadette Tour#Team Toad Pipe|Team Toad Pipe]] | ||
|- | |||
|[[Wario vs. Waluigi Tour]] | |||
|[[Wario vs. Waluigi Tour#Paid banners|Team Wario Wario (Hiker) Pack]]<br>$39.99 / €43.99 / AU$62.99<br>February 2, 2022 – February 8, 2022 | |||
|} | |} | ||
edits