Shroom Steak: Difference between revisions
→Recipes
Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
|Shroom Steak + [[Roast Shroom Dish]] | |Shroom Steak + [[Roast Shroom Dish]] | ||
|- | |||
|Shroom Steak + [[Potato Salad]] | |||
|[[Deluxe Feast]] | |||
|''[[Paper Mario]]'' | |||
|} | |} | ||
Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
|Shroom Steak + [[Roast Shroom Dish]] | |Shroom Steak + [[Roast Shroom Dish]] | ||
|- | |||
|Shroom Steak + [[Potato Salad]] | |||
|[[Deluxe Feast]] | |||
|''[[Paper Mario]]'' | |||
|} | |} | ||