205
edits
Line 740: | Line 740: | ||
|- | |- | ||
|''[[Super Mario RPG (Nintendo Switch)|Super Mario RPG]]''||2023||[[Nintendo Switch]]||Playable character | |''[[Super Mario RPG (Nintendo Switch)|Super Mario RPG]]''||2023||[[Nintendo Switch]]||Playable character | ||
|- | |||
|''[[Mario vs. Donkey Kong (Nintendo Switch)|Mario vs. Donkey Kong]]''||2024||[[Nintendo Switch]]||Playable character | |||
|} | |} | ||
edits