41,507
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
| Video game cover || [[Image:200px-Super Mario Bros box.jpg]] | | Video game cover || [[Image:200px-Super Mario Bros box.jpg]] | ||
|- | |||
| DVD cover || [[Image:208218.jpg]] | |||
|- | |||
| VHS cover || [[Image:Marioanimie.jpg]] | |||
|- | |- | ||
| Book cover || [[Image:Pittrap.jpg]] | | Book cover || [[Image:Pittrap.jpg]] |