3,524
edits
Digibutter (talk | contribs) |
|||
Line 317: | Line 317: | ||
|2020 ([[Jungle Tour]]) | |2020 ([[Jungle Tour]]) | ||
|Android / iOS | |Android / iOS | ||
|- | |||
|''[[Mario Kart 8 Deluxe]]'' (version 2.5.0) | |''[[Mario Kart 8 Deluxe]]'' (version 2.5.0) | ||
|Downloadable playable character | |Downloadable playable character | ||
|2023 ([[Mario Kart 8 Deluxe – Booster Course Pass|Booster Course Pass]], Wave 6) | |2023 ([[Mario Kart 8 Deluxe – Booster Course Pass|Booster Course Pass]], Wave 6) | ||
|Nintendo Switch | |Nintendo Switch | ||
|} | |} | ||
edits