242
edits
Piotrek1113 (talk | contribs) |
|||
Line 371: | Line 371: | ||
|⸺ | |⸺ | ||
|<ref>[https://mcdonalds.co.nz/family/happyland/toyzone McDonald's Happy Meal]. ''mcdonalds.co.nz''. Retrieved December 28, 2022. ([https://web.archive.org/web/20221228212258/https://mcdonalds.co.nz/family/happyland/toyzone Archived] December 28, 2022, 21:22:58 UTC via Wayback Machine.)</ref> | |<ref>[https://mcdonalds.co.nz/family/happyland/toyzone McDonald's Happy Meal]. ''mcdonalds.co.nz''. Retrieved December 28, 2022. ([https://web.archive.org/web/20221228212258/https://mcdonalds.co.nz/family/happyland/toyzone Archived] December 28, 2022, 21:22:58 UTC via Wayback Machine.)</ref> | ||
|- | |||
|Poland | |||
|January 13, 2023 | |||
|⸺ | |||
|<ref>[https://mcdonalds.pl/dla-rodziny/happy-meal/ Happy Meal]. ''mcdonalds.pl''. Retrieved January 13, 2023. ([https://web.archive.org/web/20230114111506/https://mcdonalds.pl/dla-rodziny/happy-meal/ Archived] January 13, 2023, 11:15:06 UTC via Wayback Machine.)</ref> | |||
|- | |- | ||
|Portugal | |Portugal |
edits