8,640
edits
m (→Availability) |
|||
Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
|[[Snow Tour]] | |[[Snow Tour]] | ||
|[[Snow Tour#Tier Shop|Tier Shop]] | |[[Snow Tour#Tier Shop|Week 1 Tier Shop]]<br><small>10,000 [[coin]]s</small> | ||
|- | |- | ||
|[[Mario Tour]] | |[[Mario Tour]] | ||
Line 48: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
|[[Ninja Tour]] | |[[Ninja Tour]] | ||
|[[Ninja Tour#Tier Shop|Tier Shop]] | |[[Ninja Tour#Tier Shop|Week 1 Tier Shop]]<br><small>10,000 [[coin]]s</small> | ||
|- | |- | ||
|[[Los Angeles Tour (2021)]] | |[[Los Angeles Tour (2021)]] | ||
|[[Los Angeles Tour (2021)#Challenges|Premium Challenges]]<br>(Completion reward; Purchase of Premium Challenges card required) | |[[Los Angeles Tour (2021)#Challenges|Premium Challenges]]<br>(Completion reward; Purchase of Premium Challenges card required) | ||
|- | |||
|[[Holiday Tour (2021)]] | |||
|[[Holiday Tour (2021)#Tier Shop|Week 2 Tier Shop]]<br><small>10,000 [[coin]]s</small> | |||
|} | |} | ||
edits