4,080
edits
mNo edit summary |
MatiasNTRM (talk | contribs) |
||
Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
|[[London Tour]] | |[[London Tour]] | ||
|[[London Tour#Rewards|Tour gift]]<br> | |[[London Tour#Rewards|Tour gift]]<br><small>120 [[Grand Star]]s; Gold Pass required | ||
|- | |- | ||
|[[Peach Tour]] | |[[Peach Tour]] | ||
|[[Peach Tour#Special pipe|Classic Car Pipe]] | |[[Peach Tour#Special pipe|Classic Car Pipe]] | ||
|- | |||
|[[Mario vs. Peach Tour]] | |||
|[[Mario vs. Peach Tour#Token Shop|Token Shop]]<br><small>50 [[event token]]s | |||
|} | |} | ||
edits