5,245
edits
m (→External links) |
Ninelevendo (talk | contribs) |
||
Line 52: | Line 52: | ||
| '''Power || 223 yd | | '''Power || 223 yd | ||
| '''Power || 213 yd | | '''Power || 213 yd | ||
|- | |||
| '''2 Star Power || 280 yd <ref>https://www.nintendo.co.jp/switch/at9ha/adventure/index.html</ref> | |||
| '''2 Star Power || | |||
| '''2 Star Power || | |||
| '''2 Star Power || | |||
|- | |- | ||
| '''Stamina || 10/15 | | '''Stamina || 10/15 | ||
Line 97: | Line 102: | ||
| '''Power || 213 yd | | '''Power || 213 yd | ||
| '''Power || 228 yd | | '''Power || 228 yd | ||
|- | |||
| '''2 Star Power || 269 yd <ref>https://www.nintendo.co.jp/switch/at9ha/adventure/index.html</ref> | |||
| '''2 Star Power || | |||
| '''2 Star Power || 273 yd <ref>https://www.nintendo.co.jp/switch/at9ha/adventure/index.html</ref> | |||
| '''2 Star Power || | |||
|- | |- | ||
| '''Stamina || | | '''Stamina || | ||
Line 142: | Line 152: | ||
| '''Power || 225 yd | | '''Power || 225 yd | ||
| '''Power || 223 yd | | '''Power || 223 yd | ||
|- | |||
| '''2 Star Power || | |||
| '''2 Star Power || | |||
| '''2 Star Power || | |||
| '''2 Star Power || | |||
|- | |- | ||
| '''Stamina || | | '''Stamina || | ||
Line 187: | Line 202: | ||
| '''Power || 224 yd | | '''Power || 224 yd | ||
| '''Power || 230 yd | | '''Power || 230 yd | ||
|- | |||
| '''2 Star Power || | |||
| '''2 Star Power || | |||
| '''2 Star Power || | |||
| '''2 Star Power || | |||
|- | |- | ||
| '''Stamina || 10/15 | | '''Stamina || 10/15 |
edits