94,223
edits
LinkTheLefty (talk | contribs) mNo edit summary |
LinkTheLefty (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 55: | Line 55: | ||
|align="center"|[[Banana Bunch]] | |align="center"|[[Banana Bunch]] | ||
|19 (14 are found in caches) | |19 (14 are found in caches) | ||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:Star Barrel DKC.png]] | |||
|align="center"|[[Star Barrel|Continue Barrel]] | |||
|1 | |||
|- | |||
|align="center"|[[File:DK Barrel DKC.png]] | |align="center"|[[File:DK Barrel DKC.png]] | ||
|align="center"|[[DK Barrel]] | |align="center"|[[DK Barrel]] | ||
Line 66: | Line 70: | ||
|align="center"|[[File:Rambi Token Sprite SNES.png]] | |align="center"|[[File:Rambi Token Sprite SNES.png]] | ||
|align="center"|[[Rambi]] [[animal token|Token]] | |align="center"|[[Rambi]] [[animal token|Token]] | ||
|1 ( | |1 (on a treetop to the left of the first swinging rope) | ||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:Winky Token Sprite SNES.png]] | |align="center"|[[File:Winky Token Sprite SNES.png]] |
edits