67
edits
BeefRocket (talk | contribs) No edit summary |
BeefRocket (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 155: | Line 155: | ||
|- | |- | ||
|''[[Mario & Wario]]''||1993||SNES | |''[[Mario & Wario]]''||1993||SNES | ||
|- | |||
|''[[Super Mario-kun Volume 9]]''||1993||Manga | |||
|- | |- | ||
|''[[Wario's Woods]]'' Japanese commercial||1994||TV Advertisment | |''[[Wario's Woods]]'' Japanese commercial||1994||TV Advertisment |
edits