3,137
edits
Metalex123 (talk | contribs) m (Added sticker) |
Metalex123 (talk | contribs) m (Added another sticker) |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|Electroplankton | |Electroplankton | ||
|[[File:Electroplankton Sticker.png]] | |[[File:Electroplankton Sticker.png]] | ||
|''Electroplankton'' | |||
|align=left|[Electric] - Attack +12 | |||
|- | |||
|Hanenbow | |||
|[[File:Hanenbow Sticker.png]] | |||
|''Electroplankton'' | |''Electroplankton'' | ||
|align=left|[Electric] - Attack +12 | |align=left|[Electric] - Attack +12 |
edits