162
edits
BeingAwesom (talk | contribs) No edit summary |
BeingAwesom (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
|[[File:KoopaTroopaNSMB.png]] | |[[File:KoopaTroopaNSMB.png]] | ||
|[[Koopa Troopa|Green Koopa Troopa]] | |[[Koopa Troopa|Green Koopa Troopa]] | ||
| | |6 | ||
|- | |||
|[[File:RedKoopaTroopaNSMB.png]] | |||
|[[Koopa Troopa|Red Koopa Troopa]] | |||
|1 | |||
|- | |- | ||
|[[File:PiranhaPlantNSMB.png]] | |[[File:PiranhaPlantNSMB.png]] |
edits