11,887
edits
No edit summary |
mNo edit summary |
||
(7 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 44: | Line 44: | ||
|<s>[[Forest Fuzzy]]</s> | |<s>[[Forest Fuzzy]]</s> | ||
|<s>[[Green Fuzzy]]</s> | |<s>[[Green Fuzzy]]</s> | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Fresh Juice]] | |||
|[[Super Soda]] | |||
| | | | ||
| | | | ||
Line 55: | Line 60: | ||
|<s>[[Fried Shroom Plate]]</s> | |<s>[[Fried Shroom Plate]]</s> | ||
|<s>[[Shroom Fry]]</s> | |<s>[[Shroom Fry]]</s> | ||
| | |||
|- | |||
|[[Gold Card]] | |||
|[[Gold Credit]] | |||
|[[Golden Card]] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 60: | Line 70: | ||
|<s>[[Spiny Cheep Cheep]]</s> | |<s>[[Spiny Cheep Cheep]]</s> | ||
|[[Spiny Fish]] | |[[Spiny Fish]] | ||
| | |||
|- | |||
|<s>[[Koopa Bun]]</s> | |||
|<s>[[Koopa Dumpling]]</s> | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 72: | Line 87: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Mango Delight]] | |<s>[[Mango Delight]]</s> | ||
|[[Mango Pudding]] | |<s>[[Mango Pudding]]</s> | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Mousse]] | |<s>[[Mousse]]</s> | ||
|[[Mousse Cake]] | |<s>[[Mousse Cake]]</s> | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 87: | Line 102: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Omelette Meal]] | |<s>[[Omelette Meal]]</s> | ||
|[[Omelette Plate]] | |<s>[[Omelette Plate]]</s> | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 97: | Line 112: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[ | |<s>[[Para-Beetle]]</s> | ||
|[[ | |<s>[[Parabuzzy]]</s> | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[ | |<s>[[Roast Shroom Dish]]</s> | ||
|[[ | |<s>[[Shroom Roast]]</s> | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[ | |<s>[[Seedy Sally]]</s> | ||
|[[ | |<s>[[Short Fuse]]</s> | ||
|<s>[[Ukiki]]</s> | |||
| | |||
|- | |||
|[[Silver Card]] | |||
|[[Silver Credit]] | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|<s>[[ | |<s>[[Spaghetti]]</s> | ||
|<s>[[ | |<s>[[Spaghetti Plate]]</s> | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[ | |<s>[[Spicy Pasta]]</s> | ||
|[[ | |<s>[[Spicy Pasta Dish]]</s> | ||
| | |||
| | | | ||
|- | |||
|[[Star Road (Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars)]] | |||
|[[Star Road (Super Mario World)]] | |||
|[[Star Way]] | |||
| | | | ||
|} | |} |
edits