11,887
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
(30 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 2: | Line 2: | ||
{| style="text-align: center; width: 100%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse; font-family:Arial;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" | {| style="text-align: center; width: 100%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse; font-family:Arial;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" | ||
|-style="background: #ABC;" | |-style="background: #ABC;" | ||
!width="8%"| | |||
!width="8%"| | !width="8%"| | ||
!width="8%"| | !width="8%"| | ||
Line 8: | Line 9: | ||
|[[Big Bertha]] | |[[Big Bertha]] | ||
|[[Boss Bass]] | |[[Boss Bass]] | ||
|<s>[[Bubba]]</s> | |||
|[[Cheep Chomp]] | |[[Cheep Chomp]] | ||
|- | |- | ||
|[[Blurp (Yoshi's Story)]] | |[[Blurp]] | ||
|[[Cheep Cheep]] | |[[Bukubuku]] | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|<s>[[Blurp (Yoshi's Story)]]</s> | |||
|<s>[[Cheep Cheep]]</s> | |||
|<s>[[Flopsy Fish]]</s> | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Choco Cake]] | |<s>[[Cactus King]]</s> | ||
|[[Chocolate Cake]] | |<s>[[Ghastly King]]</s> | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|<s>[[Choco Cake]]</s> | |||
|<s>[[Chocolate Cake]]</s> | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Dried Shroom]] | |[[Dried Shroom]] | ||
|[[Wilt Shroom]] | |[[Wilt Shroom]] | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Drybake Desert]] | |||
|[[Dry Dry Desert]] | |||
|[[Dry Dry Desert (course)]] | |||
|[[Kalimari Desert]] | |||
|- | |||
|<s>[[Forest Fuzzy]]</s> | |||
|<s>[[Green Fuzzy]]</s> | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Fresh Juice]] | |||
|[[Super Soda]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|<s>[[Fresh Pasta]]</s> | |||
|<s>[[Fresh Pasta Bunch]]</s> | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|<s>[[Fried Shroom]]</s> | |<s>[[Fried Shroom]]</s> | ||
|<s>[[Fried Shroom Plate]]</s> | |||
|<s>[[Shroom Fry]]</s> | |<s>[[Shroom Fry]]</s> | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Gold Card]] | |[[Gold Card]] | ||
|[[Gold Credit]] | |[[Gold Credit]] | ||
|[[Golden Card]] | |[[Golden Card]] | ||
| | |||
|- | |- | ||
|[[ | |<s>[[Harisenbon]]</s> | ||
|[[ | |<s>[[Spiny Cheep Cheep]]</s> | ||
|[[Spiny Fish]] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Koopa Bun]] | |<s>[[Koopa Bun]]</s> | ||
|[[Koopa | |<s>[[Koopa Dumpling]]</s> | ||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Koopasta]] | |<s>[[Koopa Leaf]]</s> | ||
|[[Koopasta Dish]] | |<s>[[Turtley Leaf]]</s> | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|<s>[[Koopasta]]</s> | |||
|<s>[[Koopasta Dish]]</s> | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|<s>[[Mango Delight]]</s> | |||
|<s>[[Mango Pudding]]</s> | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[ | |<s>[[Mousse]]</s> | ||
|[[ | |<s>[[Mousse Cake]]</s> | ||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[ | |<s>[[Nep-Enut]]</s> | ||
|[[ | |<s>[[Nep-Enut (Yoshi's Woolly World)]]</s> | ||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Omelette Meal]] | |<s>[[Omelette Meal]]</s> | ||
|[[Omelette Plate]] | |<s>[[Omelette Plate]]</s> | ||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Pale Piranha]] | |[[Pale Piranha]] | ||
|[[Piranha Plant]] | |[[Piranha Plant]] | ||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Para-Beetle]] | |<s>[[Para-Beetle]]</s> | ||
|[[Parabuzzy]] | |<s>[[Parabuzzy]]</s> | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|<s>[[Roast Shroom Dish]]</s> | |||
|<s>[[Shroom Roast]]</s> | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[ | |<s>[[Seedy Sally]]</s> | ||
|[[ | |<s>[[Short Fuse]]</s> | ||
|<s>[[Ukiki]]</s> | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Silver Card]] | |[[Silver Card]] | ||
|[[Silver Credit]] | |[[Silver Credit]] | ||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[ | |<s>[[Spaghetti]]</s> | ||
|[[ | |<s>[[Spaghetti Plate]]</s> | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|<s>[[Spicy Pasta]]</s> | |||
|<s>[[Spicy Pasta Dish]]</s> | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Star Road (Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars)]] | ||
|[[ | |[[Star Road (Super Mario World)]] | ||
|[[Star Way]] | |||
| | | | ||
|} | |} |
edits