1,416
edits
Line 180: | Line 180: | ||
|[[File:MKT Icon MarioCircuit2TSNES.png|120px]]<br>SNES Mario Circuit 2T | |[[File:MKT Icon MarioCircuit2TSNES.png|120px]]<br>SNES Mario Circuit 2T | ||
|[[File:MKT Tour16 RosalinaCupChallenge.png|120px]]<br>Smash Small Dry Bones<br><small>[[Rosalina]], 3DS Rainbow Road</small> | |[[File:MKT Tour16 RosalinaCupChallenge.png|120px]]<br>Smash Small Dry Bones<br><small>[[Rosalina]], 3DS Rainbow Road</small> | ||
|N/A | |||
|- | |||
![[Samurai Tour]] | |||
|6th | |||
|[[File:MKT Icon RMXChocoIsland2T BirdoBlack.png|120px]]<br>[[RMX Choco Island 2|RMX Choco Island 2T]] | |||
|[[File:MKT Icon WaluigiPinballDS KingBoo.png|120px]]<br>DS Waluigi Pinball | |||
|[[File:MKT Icon KalimariDesert2RN64 DixieKong.png|120px]]<br>[[N64 Kalimari Desert 2|N64 Kalimari Desert 2R]] | |||
|[[File:MKT Tour66 KingBooCupChallenge.png|120px]]<br>Combo Attack<br><small>Monty Mole, [[3DS Bowser's Castle|3DS Bowser's Castle T]]</small> | |||
|N/A | |N/A | ||
|} | |} |
edits