1,111
edits
Drone 16Bit (talk | contribs) No edit summary |
m (→Availability) |
||
Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
|[[Rosalina Tour]] | |[[Rosalina Tour]] | ||
|[[Rosalina Tour#Paid banners|Dreamy Egg Pack]]<br | |[[Rosalina Tour#Paid banners|Dreamy Egg Pack]]<br>$39.99 / €43.99 / AU$62.99<br>December 15, 2020 – December 29, 2020 | ||
|- | |- | ||
|[[Wedding Tour]] | |[[Wedding Tour]] | ||
|[[Wedding Tour#Paid banners|Dreamy Egg Pack]]<br | |[[Wedding Tour#Paid banners|Dreamy Egg Pack]]<br>$39.99 / €43.99 / AU$62.99<br>June 9, 2021 - June 15, 2021 | ||
|- | |||
|[[Wario vs. Waluigi Tour]] | |||
|[[Wario vs. Waluigi Tour#Paid banners|Team Waluigi Cat Peach Pack]]<br>$39.99 / €43.99 / AU$62.99<br>February 2, 2022 – February 8, 2022 | |||
|} | |} | ||
edits