20,350
edits
mNo edit summary |
SonicSpeed48 (talk | contribs) |
||
Line 116: | Line 116: | ||
|[[File:MKT Icon TokyoBlurRT DiddyKong.png|120px]]<br>[[Tokyo Blur|Tokyo Blur R/T]] | |[[File:MKT Icon TokyoBlurRT DiddyKong.png|120px]]<br>[[Tokyo Blur|Tokyo Blur R/T]] | ||
|[[File:MKT Tour4 BabyRosalinaCupChallenge.png|120px]]<br>Steer Clear of Obstacles<br><small>[[Baby Mario]], Paris Promenade</small> | |[[File:MKT Tour4 BabyRosalinaCupChallenge.png|120px]]<br>Steer Clear of Obstacles<br><small>[[Baby Mario]], Paris Promenade</small> | ||
|N/A | |||
|- | |||
![[New Year's 2021 Tour]] | |||
|10th | |||
|[[File:MKT Icon WaluigiPinballRDS DiddyKong.png|120px]]<br>DS Waluigi Pinball R | |||
|[[File:MKT Icon AirshipFortressDS ShyGuyGold.png|120px]]<br>[[Airship Fortress|DS Airship Fortress]] | |||
|[[File:MKT Icon SunsetWildsRTGBA BirdoYellow.png|120px]]<br>[[Sunset Wilds|GBA Sunset Wilds R/T]] | |||
|[[File:MKT Tour7 WendyCupChallenge.png|120px]]<br>Do Jump Boosts<br><small>[[Lemmy Koopa|Lemmy]], [[Mario Circuit 2|SNES Mario Circuit 2]]</small> | |||
|N/A | |N/A | ||
|} | |} |
edits