6,915
edits
Line 52: | Line 52: | ||
![[Paris Tour (2019)]] | ![[Paris Tour (2019)]] | ||
|11th | |11th | ||
|[[File:MKT Icon BowsersCastle1RGBA.png|120px]]<br>[[GBA Bowser Castle 1|GBA Bowser's Castle 1R]] | |[[File:MKT Icon BowsersCastle1RGBA.png|120px]]<br>[[GBA Bowser's Castle 1|GBA Bowser's Castle 1R]] | ||
|[[File:MKT Icon DinoDinoJungleTGCN DonkeyKong.png|120px]]<br>GCN Dino Dino Jungle T | |[[File:MKT Icon DinoDinoJungleTGCN DonkeyKong.png|120px]]<br>GCN Dino Dino Jungle T | ||
|[[File:MKT Icon ParisPromenade.png|120px]]<br>[[Paris Promenade]] | |[[File:MKT Icon ParisPromenade.png|120px]]<br>[[Paris Promenade]] | ||
Line 141: | Line 141: | ||
|4th | |4th | ||
|[[File:MKT Icon AirshipFortressRDS.png|120px]]<br>[[DS Airship Fortress|DS Airship Fortress R]] | |[[File:MKT Icon AirshipFortressRDS.png|120px]]<br>[[DS Airship Fortress|DS Airship Fortress R]] | ||
|[[File:MKT Icon BowsersCastle2RGBA Bowser.png|120px]]<br>[[GBA Bowser Castle 2|GBA Bowser's Castle 2R]] | |[[File:MKT Icon BowsersCastle2RGBA Bowser.png|120px]]<br>[[GBA Bowser's Castle 2|GBA Bowser's Castle 2R]] | ||
|[[File:MKT Icon WaluigiPinballRDS.png|120px]]<br>DS Waluigi Pinball R | |[[File:MKT Icon WaluigiPinballRDS.png|120px]]<br>DS Waluigi Pinball R | ||
|[[File:MKT Tour2 DaisyCupChallenge.png|120px]]<br>Goomba Takedown<br><small>[[Princess Daisy|Daisy]], [[3DS Shy Guy Bazaar]]</small> | |[[File:MKT Tour2 DaisyCupChallenge.png|120px]]<br>Goomba Takedown<br><small>[[Princess Daisy|Daisy]], [[3DS Shy Guy Bazaar]]</small> | ||
Line 175: | Line 175: | ||
|[[File:MKT Icon CheepCheepIslandRGBA.png|120px]]<br>[[GBA Cheep-Cheep Island|GBA Cheep-Cheep Island R]] | |[[File:MKT Icon CheepCheepIslandRGBA.png|120px]]<br>[[GBA Cheep-Cheep Island|GBA Cheep-Cheep Island R]] | ||
|[[File:MKT Icon ChocoIsland1RSNES Peachette.png|120px]]<br>[[SNES Choco Island 1|SNES Choco Island 1R]] | |[[File:MKT Icon ChocoIsland1RSNES Peachette.png|120px]]<br>[[SNES Choco Island 1|SNES Choco Island 1R]] | ||
|[[File:MKT Tour21 HammerBroCupChallenge.png|120px]]<br>Ring Race<br><small>[[Pauline]], [[ | |[[File:MKT Tour21 HammerBroCupChallenge.png|120px]]<br>Ring Race<br><small>[[Pauline]], [[SNES Koopa Troopa Beach 2]]</small> | ||
|N/A | |N/A | ||
|- | |- | ||
Line 200: | Line 200: | ||
|[[File:MKT Icon VanillaLake1RTSNES DonkeyKong.png|120px]]<br>SNES Vanilla Lake 1R/T | |[[File:MKT Icon VanillaLake1RTSNES DonkeyKong.png|120px]]<br>SNES Vanilla Lake 1R/T | ||
|[[File:MKT Tour4 ToadetteCupChallenge.png|120px]]<br>Smash Small Dry Bones<br><small>[[Wario]], GBA Bowser's Castle 1</small> | |[[File:MKT Tour4 ToadetteCupChallenge.png|120px]]<br>Smash Small Dry Bones<br><small>[[Wario]], GBA Bowser's Castle 1</small> | ||
|N/A | |||
|- | |||
![[Holiday Tour (2021)]] | |||
|1st (Ranked in the 1st week) | |||
|[[File:MKT Icon MerryMountainR.png|120px]]<br>Merry Mountain R | |||
|[[File:MKT Icon ChocoIsland1SNES Nabbit.png|120px]]<br>SNES Choco Island 1 | |||
|[[File:MKT Icon VanillaLake2TSNES.png|120px]]<br>[[SNES Vanilla Lake 2|SNES Vanilla Lake 2T]] | |||
|[[File:MKT Tour32 BirdoCupChallenge.png|120px]]<br>Time Trial<br><small>[[Wendy O. Koopa|Wendy]], Wii Maple Treeway</small> | |||
|N/A | |N/A | ||
|} | |} |
edits