20,414
edits
SonicSpeed48 (talk | contribs) |
SonicSpeed48 (talk | contribs) |
||
Line 84: | Line 84: | ||
|[[File:MKT Icon CheepCheepLagoonT3DS FunkyKong.png|120px]]<br>3DS Cheep Cheep Lagoon T | |[[File:MKT Icon CheepCheepLagoonT3DS FunkyKong.png|120px]]<br>3DS Cheep Cheep Lagoon T | ||
|[[File:MKT Tour1 BabyPeachCupChallenge.png|120px]]<br>Break Item Boxes<br><small>Shy Guy, 3DS Shy Guy Bazaar</small> | |[[File:MKT Tour1 BabyPeachCupChallenge.png|120px]]<br>Break Item Boxes<br><small>Shy Guy, 3DS Shy Guy Bazaar</small> | ||
|N/A | |||
|- | |||
![[Wild West Tour]] | |||
|4th | |||
|[[File:MKT Icon DinoDinoJungleRGCN.png|120px]]<br>GCN Dino Dino Jungle R | |||
|[[File:MKT Icon MarioCircuit2RSNES.png|120px]]<br>SNES Mario Circuit 2R | |||
|[[File:MKT Icon DKPassRDS.png|120px]]<br>DS DK Pass R | |||
|[[File:MKT Tour23 BabyPeachCupChallenge.png|120px]]<br>Combo Attack<br><small>[[Roving Racers|Red Koopa (Freerunning)]], [[Waluigi Pinball (DS)|DS Waluigi Pinball T]]</small> | |||
|N/A | |N/A | ||
|} | |} |
edits