20,414
edits
SonicSpeed48 (talk | contribs) |
SonicSpeed48 (talk | contribs) |
||
Line 116: | Line 116: | ||
|[[File:MKT Icon CheepCheepLagoon3DS Lakitu.png|120px]]<br>3DS Cheep Cheep Lagoon | |[[File:MKT Icon CheepCheepLagoon3DS Lakitu.png|120px]]<br>3DS Cheep Cheep Lagoon | ||
|[[File:MKT Tour26 LakituCupChallenge.png|120px]]<br>Ring Race<br><small>[[Princess Daisy|Daisy]], RMX Mario Circuit 1</small> | |[[File:MKT Tour26 LakituCupChallenge.png|120px]]<br>Ring Race<br><small>[[Princess Daisy|Daisy]], RMX Mario Circuit 1</small> | ||
|N/A | |||
|- | |||
![[1st Anniversary Tour]] | |||
|3rd | |||
|[[File:MKT Icon VancouverVelocityT BabyRosalinaDetective.png|120px]]<br>Vancouver Velocity T | |||
|[[File:MKT Icon ChocoIsland1SNES DryBonesGold.png|120px]]<br>[[Choco Island 1|SNES Choco Island 1]] | |||
|[[File:MKT Icon ParisPromenadeT Lakitu.png|120px]]<br>[[Paris Promenade|Paris Promenade T]] | |||
|[[File:MKT Tour28 LakituCupChallenge.png|120px]]<br>Goomba Takedown<br><small>[[Mario]], Tokyo Blur</small> | |||
|N/A | |N/A | ||
|} | |} |
edits