20,377
edits
SonicSpeed48 (talk | contribs) |
SonicSpeed48 (talk | contribs) |
||
Line 68: | Line 68: | ||
|[[File:MKT Icon NeoBowserCity3DS BowserJr.png|120px]]<br>3DS Neo Bowser City | |[[File:MKT Icon NeoBowserCity3DS BowserJr.png|120px]]<br>3DS Neo Bowser City | ||
|[[File:MKT Tour10 BowserJrCupChallenge.png|120px]]<br>Steer Clear of Obstacles<br><small>Bowser Jr., [[Choco Island 2|SNES Choco Island 2]]</small> | |[[File:MKT Tour10 BowserJrCupChallenge.png|120px]]<br>Steer Clear of Obstacles<br><small>Bowser Jr., [[Choco Island 2|SNES Choco Island 2]]</small> | ||
|N/A | |||
|- | |||
![[Vancouver Tour]] | |||
|3rd | |||
|[[File:MKT Icon GhostValley1SNES Luigi.png|120px]]<br>SNES Ghost Valley 1 | |||
|[[File:MKT Icon DaisyHills3DS.png|120px]]<br>3DS Daisy Hills | |||
|[[File:MKT Icon NeoBowserCity3DS BowserJr.png|120px]]<br>3DS Neo Bowser City | |||
|[[File:MKT Tour11 BowserJrCupChallenge.png|120px]]<br>Combo Attack<br><small>Bowser Jr., [[Mario Circuit 2|SNES Mario Circuit 2T]]</small> | |||
|N/A | |N/A | ||
|} | |} |
edits