222
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 375: | Line 375: | ||
|* | |* | ||
|- | |- | ||
|093 | |||
|[[Dark Boo]] | |||
|* | |||
|- | |||
|094 | |||
|[[Dark Dark Boo]] | |||
|* | |||
|- | |||
|095 | |||
|[[Atomic Boo]] | |||
|* | |||
|- | |||
|096 | |||
|[[Growmeba]] | |||
|* | |||
|- | |||
|097 | |||
|[[Blomeba]] | |||
|* | |||
|- | |||
|098 | |||
|[[Chromeba]] | |||
|* | |||
|- | |||
|099 | |||
|[[Dark Growmeba]] | |||
|** | |||
|- | |||
|100 | |||
|[[Mister I]] | |||
|* | |||
|- | |||
|} | |||
*101: [[Red I]] | *101: [[Red I]] | ||
*102: [[Chain Chomp]] | *102: [[Chain Chomp]] |
edits