2,940
edits
Line 518: | Line 518: | ||
| [[NGC]] | | [[NGC]] | ||
|- | |- | ||
| ''Super Mario 64 DS'' | | ''[[Super Mario 64 DS]]'' | ||
| Enemy | | Enemy | ||
| 2004 | | 2004 | ||
Line 647: | Line 647: | ||
| 2012 | | 2012 | ||
| [[3DS]] | | [[3DS]] | ||
|- | |||
|''[[New Super Mario Bros. U]]'' | |||
| Enemy | |||
| 2012 | |||
| [[Wii U]] | |||
|} | |} | ||
edits