21,344
edits
m (→Statistics) |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|[[Yoshi Tour (2023)]] | |[[Yoshi Tour (2023)]] | ||
|Placement Gift<br><small>April 4, 2023 – April 11, 2023 | |Placement Gift<br><small>April 4, 2023 – April 11, 2023 | ||
|- | |||
|[[Yoshi Tour (2023)|Yoshi Tour (2024)]] | |||
|Placement Gift<br><small>April 2, 2023 – April 9, 2023 | |||
|} | |} | ||
Line 40: | Line 43: | ||
|I1.19=Singapore Speedway T|R1.19=[[Tour Singapore Speedway|Singapore Speedway T]] | |I1.19=Singapore Speedway T|R1.19=[[Tour Singapore Speedway|Singapore Speedway T]] | ||
|I1.20=Singapore Speedway 2T|R1.20=[[Tour Singapore Speedway|Singapore Speedway 2T]] | |I1.20=Singapore Speedway 2T|R1.20=[[Tour Singapore Speedway|Singapore Speedway 2T]] | ||
|I1.21=Rome Avanti R|R1.21=[[Rome Avanti|Rome Avanti R]] | |I1.21=Rome Avanti R|R1.21=[[Tour Rome Avanti|Rome Avanti R]] | ||
|I1.22=Piranha Plant Pipeline|R1.22=[[Piranha Plant Pipeline]] | |I1.22=Piranha Plant Pipeline|R1.22=[[Piranha Plant Pipeline]] | ||
|I1.23=3DS Cheep Cheep Lagoon T|R1. | |I1.23=SNES Rainbow Road RT|R1.23=[[SNES Rainbow Road|SNES Rainbow Road R/T]] | ||
|I1. | |I1.24=3DS Cheep Cheep Lagoon T|R1.24=[[3DS Cheep Cheep Lagoon|3DS Cheep Cheep Lagoon T]] | ||
|I1. | |I1.25=SNES Koopa Troopa Beach 2R|R1.25=[[SNES Koopa Troopa Beach 2|SNES Koopa Troopa Beach 2R]] | ||
|I1.26=Los Angeles Laps RT|R1.26=[[Tour Los Angeles Laps|Los Angeles Laps R/T]] | |||
|I1.27=Madrid Drive R|R1.27=[[Tour Madrid Drive|Madrid Drive R]] | |||
|I1.28=SNES Vanilla Lake 2RT|R1.28=[[SNES Vanilla Lake 2|SNES Vanilla Lake 2R/T]] | |||
|I1.29=London Loop 3|R1.29=[[Tour London Loop|London Loop 3]] | |||
|I1.30=Sydney Sprint 3R|R1.30=[[Tour Sydney Sprint|Sydney Sprint 3R]] | |||
|I1.31=Ninja Hideaway R|R1.31=[[Ninja Hideaway|Ninja Hideaway R]] | |||
|I2.1=GCN Yoshi Circuit RT|R2.1=[[GCN Yoshi Circuit|GCN Yoshi Circuit R/T]]* | |I2.1=GCN Yoshi Circuit RT|R2.1=[[GCN Yoshi Circuit|GCN Yoshi Circuit R/T]]* | ||
Line 74: | Line 83: | ||
|I2.27=Singapore Speedway|R2.27=[[Tour Singapore Speedway|Singapore Speedway]] | |I2.27=Singapore Speedway|R2.27=[[Tour Singapore Speedway|Singapore Speedway]] | ||
|I2.28=Wii Moonview Highway R|R2.28=[[Wii Moonview Highway|Wii Moonview Highway R]] | |I2.28=Wii Moonview Highway R|R2.28=[[Wii Moonview Highway|Wii Moonview Highway R]] | ||
|I2.29=Rome Avanti T|R2.29=[[Rome Avanti|Rome Avanti T]] | |I2.29=Rome Avanti T|R2.29=[[Tour Rome Avanti|Rome Avanti T]] | ||
|I2.30=N64 Kalimari Desert R|R2.30=[[N64 Kalimari Desert|N64 Kalimari Desert R]] | |I2.30=N64 Kalimari Desert R|R2.30=[[N64 Kalimari Desert|N64 Kalimari Desert R]] | ||
|I2.31=GCN Dino Dino Jungle RT|R2.31=[[GCN Dino Dino Jungle|GCN Dino Dino Jungle R/T]] | |I2.31=GCN Dino Dino Jungle RT|R2.31=[[GCN Dino Dino Jungle|GCN Dino Dino Jungle R/T]] | ||
|I2.32=GBA Sunset Wilds R|R2.32=[[GBA Sunset Wilds|GBA Sunset Wilds R]] | |I2.32=GBA Sunset Wilds R|R2.32=[[GBA Sunset Wilds|GBA Sunset Wilds R]] | ||
|I2.33=Piranha Plant Pipeline T|R2.33=[[Piranha Plant Pipeline|Piranha Plant Pipeline T]] | |I2.33=Piranha Plant Pipeline T|R2.33=[[Piranha Plant Pipeline|Piranha Plant Pipeline T]] | ||
|I2.34=3DS Cheep Cheep Lagoon|R2. | |I2.34=SNES Rainbow Road T|R2.34=[[SNES Rainbow Road|SNES Rainbow Road T]] | ||
|I2. | |I2.35=3DS Cheep Cheep Lagoon|R2.35=[[3DS Cheep Cheep Lagoon]] | ||
|I2. | |I2.36=Sydney Sprint RT|R2.36=[[Tour Sydney Sprint|Sydney Sprint R/T]] | ||
|I2. | |I2.37=Sydney Sprint 2RT|R2.37=[[Tour Sydney Sprint|Sydney Sprint 2R/T]] | ||
|I2. | |I2.38=GBA Lakeside Park|R2.38=[[GBA Lakeside Park]] | ||
|I2. | |I2.39=SNES Koopa Troopa Beach 2RT|R2.39=[[SNES Koopa Troopa Beach 2|SNES Koopa Troopa Beach 2R/T]] | ||
|I2. | |I2.40=Los Angeles Laps T|R2.40=[[Tour Los Angeles Laps|Los Angeles Laps T]] | ||
|I2.41=Los Angeles Laps 2RT|R2.41=[[Tour Los Angeles Laps|Los Angeles Laps 2R/T]] | |||
|I2.42=Squeaky Clean Sprint R|R2.42=[[Squeaky Clean Sprint|Squeaky Clean Sprint R]] | |||
|I2.43=GBA Snow Land RT|R2.43=[[GBA Snow Land|GBA Snow Land R/T]] | |||
|I2.44=Madrid Drive 2RT|R2.44=[[Tour Madrid Drive|Madrid Drive 2R/T]] | |||
|I2.45=DS DK Pass T|R2.45=[[DS DK Pass|DS DK Pass T]] | |||
|I2.46=N64 Frappe Snowland R|R2.46=[[N64 Frappe Snowland|N64 Frappe Snowland R]] | |||
|I2.47=SNES Vanilla Lake 2R|R2.47=[[SNES Vanilla Lake 2|SNES Vanilla Lake 2R]] | |||
|I2.48=Sky-High Sundae T|R2.48=[[Sky-High Sundae|Sky-High Sundae T]] | |||
|I2.49=RMX Vanilla Lake 2RT|R2.49=[[RMX Vanilla Lake 2|RMX Vanilla Lake 2R/T]] | |||
|I2.50=London Loop 3T|R2.50=[[Tour London Loop|London Loop 3T]] | |||
|I2.51=Sydney Sprint 3RT|R2.51=[[Tour Sydney Sprint|Sydney Sprint 3R/T]] | |||
|I2.52=Rome Avanti 3R|R2.52=[[Tour Rome Avanti|Rome Avanti 3R]] | |||
|I2.53=DS Waluigi Pinball T|R2.53=[[DS Waluigi Pinball|DS Waluigi Pinball T]] | |||
}} | }} | ||