Candy Kong: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 123: | Line 123: | ||
| '''North America''':<br>March 9, 2008 | | '''North America''':<br>March 9, 2008 | ||
| [[Wii]] | | [[Wii]] | ||
|- | |||
| ''[[Super Smash Bros. for Nintendo 3DS / Wii U]]'' | |||
| Cameo as [[Trophy]] | |||
| '''North America''':<br>November 21, 2014 | |||
| [[Nintendo 3DS]], [[Wii U]] | |||
|} | |} | ||