11,517
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
(12 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
<includeonly>{{#switch:{{LOCALMONTHNAME}} | <includeonly>{{#switch:{{LOCALMONTHNAME}} | ||
|January=[[User:Wynn Liaw|{{color|Wynn|red}}]] [[User talk:Wynn Liaw|{{color|Liaw|orange}}]] | |January=[[User:Wynn Liaw|{{color|Wynn|red}}]] [[User talk:Wynn Liaw|{{color|Liaw|orange}}]] | ||
|February=[[User:Wynn Liaw|{{color| | |February=[[File:SMB3 Empty Block.png]] {{color-link|User:Wynn Liaw|orange|Wynn}} {{color-link|User talk:Wynn Liaw|orange|Liaw}} | ||
|March=[[User:Wynn Liaw|{{color| | |March=[[File:SMW Hard Block.png]] {{color-link|User:Wynn Liaw|gray|Wynn}} {{color-link|User talk:Wynn Liaw|gray|Liaw}} | ||
|April=[[File: | |April=[[File:MB2600CoinSprite.png]] {{color-link|User:Wynn Liaw|#6B4AC6|Wynn}} {{color-link|User talk:Wynn Liaw|#6B4AC6|Liaw}} | ||
|May=[[File: | |May=[[File:GoldbrickblockNSMB2.png|16px]] {{color-link|User:Wynn Liaw|#DBB10B|Wynn}} {{color-link|User talk:Wynn Liaw|#DBB10B|Liaw}} | ||
|June=[[File:SMM-SMB-JumpBlock.png]] {{color-link|User:Wynn Liaw|Black|Wynn}} {{color-link|User talk:Wynn Liaw|Black|Liaw}} | |June=[[File:SMM-SMB-JumpBlock.png]] {{color-link|User:Wynn Liaw|Black|Wynn}} {{color-link|User talk:Wynn Liaw|Black|Liaw}} | ||
|July=[[File:SMW Messblock.png]] [[User:Wynn Liaw|Wynn]] {{color-link|User talk:Wynn Liaw|orangered|Liaw}} | |July=[[File:SMW Messblock.png]] [[User:Wynn Liaw|Wynn]] {{color-link|User talk:Wynn Liaw|orangered|Liaw}} | ||
|August=[[ | |August=[[File:SMASSpinyShellSMB3.png]] {{color-link|User:Wynn Liaw|red|Wynn}} {{color-link|User talk:Wynn Liaw|orange|Liaw}} | ||
|September=[[ | |September=[[File:SMM-SMB-IceBlock.png]] {{plain link|[{{fullurl:User:Wynn Liaw}} Wynn]}} {{plain link|[{{fullurl:User talk:Wynn Liaw}} Liaw]}} | ||
|October=[[ | |October=[[File:Podoboo Sprite SMB.png]] {{color-link|User:Wynn Liaw|red|Wynn}} {{color-link|User talk:Wynn Liaw|orange|Liaw}} | ||
|November=[[File:SMW2 Green Egg Block 1.png]] {{color-link|User:Wynn Liaw| | |November=[[File:SMW2 Green Egg Block 1.png]] {{color-link|User:Wynn Liaw|green|Wynn}} {{color-link|User talk:Wynn Liaw|green|Liaw}} | ||
|December=[[File:SMM- | |December=[[File:SMM-SMB3-Ice Block.png]] <span style="background:turquoise">{{color-link|User:Wynn Liaw|white|Wynn}} {{color-link|User talk:Wynn Liaw|white|Liaw}}</span> | ||
}}</includeonly><noinclude> | }}</includeonly><noinclude> | ||
{| cellpadding="2" | {| cellpadding="2" | ||
Line 18: | Line 18: | ||
<!--|- | <!--|- | ||
|January | |January | ||
|[[File:SMB Smallmario.png]] [[User:Mario jc|M]]<small>{{plain link|[{{fullurl:Special:Contributions/Mario jc}} ario]}}</small> '''[[User talk:Mario jc|JC]]''' | |[[File:SMB Smallmario.png]] [[User:Mario jc|M]]<small>{{plain link|[{{fullurl:Special:Contributions/Mario jc}} ario]}}</small> '''[[User talk:Mario jc|JC]]'''--> | ||
|- | |- | ||
|February | |February | ||
|[[File: | |[[File:SMB3 Empty Block.png]] {{color-link|User:Wynn Liaw|orange|Wynn}} {{color-link|User talk:Wynn Liaw|orange|Liaw}} | ||
|- | |- | ||
|March | |March | ||
|[[File: | |[[File:SMW Hard Block.png]] {{color-link|User:Wynn Liaw|gray|Wynn}} {{color-link|User talk:Wynn Liaw|gray|Liaw}} | ||
|- | |- | ||
|April | |April | ||
|[[File: | |[[File:MB2600CoinSprite.png]] {{color-link|User:Wynn Liaw|#6B4AC6|Wynn}} {{color-link|User talk:Wynn Liaw|#6B4AC6|Liaw}} | ||
|- | |- | ||
|May | |May | ||
|[[File: | |[[File:GoldbrickblockNSMB2.png|16px]] {{color-link|User:Wynn Liaw|#DBB10B|Wynn}} {{color-link|User talk:Wynn Liaw|#DBB10B|Liaw}} | ||
|- | |- | ||
|June | |June | ||
Line 37: | Line 37: | ||
|July | |July | ||
|[[File:SMW Messblock.png]] [[User:Wynn Liaw|Wynn]] {{color-link|User talk:Wynn Liaw|orangered|Liaw}} | |[[File:SMW Messblock.png]] [[User:Wynn Liaw|Wynn]] {{color-link|User talk:Wynn Liaw|orangered|Liaw}} | ||
|- | |||
|August | |August | ||
| | |[[File:SMASSpinyShellSMB3.png]] {{color-link|User:Wynn Liaw|red|Wynn}} {{color-link|User talk:Wynn Liaw|orange|Liaw}} | ||
|- | |- | ||
|September | |September | ||
|[[File: | |[[File:SMM-SMB-IceBlock.png]] {{plain link|[{{fullurl:User:Wynn Liaw}} Wynn]}} {{plain link|[{{fullurl:User talk:Wynn Liaw}} Liaw]}} | ||
|- | |- | ||
|October | |October | ||
|[[File: | |[[File:Podoboo Sprite SMB.png]] {{color-link|User:Wynn Liaw|red|Wynn}} {{color-link|User talk:Wynn Liaw|orange|Liaw}} | ||
|- | |- | ||
|November | |November | ||
|[[File:SMW2 Green Egg Block 1.png]] {{color-link|User:Wynn Liaw| | |[[File:SMW2 Green Egg Block 1.png]] {{color-link|User:Wynn Liaw|green|Wynn}} {{color-link|User talk:Wynn Liaw|green|Liaw}} | ||
|- | |- | ||
|December | |December | ||
|[[File:SMM- | |[[File:SMM-SMB3-Ice Block.png]] <span style="background:turquoise">{{color-link|User:Wynn Liaw|white|Wynn}} {{color-link|User talk:Wynn Liaw|white|Liaw}}</span> | ||
|} | |} |