26,674
edits
Line 171: | Line 171: | ||
|align="center"|[[File:041-M&SATROGPalmTree.png|center]] | |align="center"|[[File:041-M&SATROGPalmTree.png|center]] | ||
|align="center"|A Palm Tree. | |align="center"|A Palm Tree. | ||
|- | |||
|- | |||
|align="center"|[[File:042-M&SATROGMarioIcon.png|center]] | |||
|align="center"|[[Mario]] Icon. | |||
|- | |||
|- | |||
|align="center"|[[File:043-M&SATROGLuigiIcon.png|center]] | |||
|align="center"|[[Luigi]] Icon. | |||
|- | |||
|- | |||
|align="center"|[[File:044-M&SATROGPeachIcon.png|center]] | |||
|align="center"|[[Princess Peach]] Icon. | |||
|- | |||
|- | |||
|align="center"|[[File:045-M&SATROGYoshiIcon.png|center]] | |||
|align="center"|[[Yoshi]] Icon. | |||
|- | |||
|- | |||
|align="center"|[[File:046-M&SATROGDaisyIcon.png|center]] | |||
|align="center"|[[Princess Daisy]] Icon. | |||
|- | |||
|- | |||
|align="center"|[[File:047-M&SATROGWarioIcon.png|center]] | |||
|align="center"|[[Wario]] Icon. | |||
|- | |||
|- | |||
|align="center"|[[File:048-M&SATROGWaluigiIcon.png|center]] | |||
|align="center"|[[Waluigi]] Icon. | |||
|- | |||
|- | |||
|align="center"|[[File:049-M&SATROGBowserIcon.png|center]] | |||
|align="center"|[[Bowser]] Icon. | |||
|- | |||
|- | |||
|align="center"|[[File:050-M&SATROGBowserJrIcon.png|center]] | |||
|align="center"|[[Bowser Jr.]] Icon. | |||
|- | |||
|- | |||
|align="center"|[[File:051-M&SATROGDonkeyKongIcon.png|center]] | |||
|align="center"|[[Donkey Kong]] Icon. | |||
|- | |- | ||
|} | |} |